Laboratoř Písek - o nás


Našimi zákazníky jsou firmy, živnostníci a malí podnikatelé různého zaměření (potravinářství, zpracovatelský průmysl, výroba, zemědělská prvovýroba, výrobci kosmetických produktů, provoz bioplynových stanic atd.), obecní a městské úřady, soukromé osoby. Zpracováváme vzorky českých i zahraničních firem.

Provozujeme pravidelné svozné linky vzorků, akční rádius těchto linek je celá ČR. V rámci těchto linek jsme schopni provést akreditované odběry většiny vzorků. Snažíme se veškerým svým umem a prostředky pomáhat našim zákazníkům a vážíme si jejich důvěry. Samozřejmostí je diskrétnost ve zpracování vzorků i v dalším jednání.

Provádíme nestandardní testování materiálů a vzorků, které není běžné ani standardizované. Stejně tak jsme schopni provádět testování podle Vašich norem. Provádíme konzultace a doporučení k provedeným analýzám.

Naše další činnost

Chemické a mikrobiologické zkoušky pro bioplynové stanice, testování výtěžnosti substrátů, zbytkové výtěžnosti digestátu, inhibiční působení substrátů a tekutých materiálů, analýzy pro registraci digestátu a hygienickou službu. Vlastní svozné linky vzorků po celé ČR. Odběry vzorků vlastními pracovníky po celé ČR. Konzultace a doporučení k analýzám.

Identifikační údaje laboratoře


Ing. Josef Němec - chemická a mikrobiologická laboratoř
U Ovčína 49, Písek
Provozní doba: PO-PÁ 7:00-16:00 (mimo tuto dobu na tel. 774239044)
IČ 74876392
DIČ CZ7003171252 (plátce DPH)
Registrace: ŽL č.j. ZUMUPI/1425/2009/WEB/3